Karta rozszerzeń Seagate Storage Expansion Card (2 TB) do Xbox Series X|S dostępna za 1299 zł

Seagate Karta rozszerzeń Storage Expansion Card do Xbox Series X|S

W sklepie NEONET ruszyła bardzo dobra promocja na kartę rozszerzeń Seagate Storage Expansion Card do Xbox Series X|S o pojemności 2 TB. Obecnie można ją kupić za jedyne 1299 zł. Promocja jest naprawdę dobra, więc zainteresowanym radzimy się spieszyć.

Kup kartę rozszerzeń Seagate Storage Expansion Card (2 TB)

Dostawa kurierem i do Paczkomatów jest zupełnie darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych NEONET. Kartę można też kupić nawet na 10 rat 0%.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.