Sekiro: Shadows Die Twice GOTY na Xboxa dostępne za ok. 45 zł!

Sekiro: Shadows Die Twice

Właśnie wystartowała bardzo ciekawa promocja na grę Sekiro: Shadows Die Twice GOTY. Wydanie na Xboxa można kupić za ok. 45 zł, co jest niezwykle atrakcyjną ceną. Aby nabyć hit From Software w podanej kwocie, kliknij w poniższy przycisk i postępuj zgodnie z instrukcją.

Aby kupić Sekiro: Shadows Die Twice GOTY na konsole Xbox za ok. 45 zł, trzeba wykorzystać darmowego VPN-a i klucz z Argentyny, który oczywiście będzie działać w Polsce bez żadnego problemu. Jeśli chcesz nabyć omawianą grę za wspomnianą kwotę, po prostu wykonaj poniższe kroki.

Krok 1
Kup klucz do Sekiro: Shadows Die Twice GOTY z jednego z poniższych sklepów (wybierz ofertę, która jest aktualnie najkorzystniejsza – ceny stale się zmieniają).

Sekiro: Shadows Die Twice GOTY na konsole Xbox (Argentyna)

Krok 2
Pobierz za darmo Urban VPN (lub użyj swojego VPN-a, jeśli posiadasz) i zainstaluj go jako rozszerzenie do przeglądarki Google Chrome — możesz też ściągnąć rozszerzenie do innych przeglądarek albo aplikację na smartfon z Androidem lub iOS, ale w przeciwieństwie do rozszerzenia dla Google Chrome, będziesz musiał(a) rozpocząć bezpłatny 7-dniowy okres próbny wersji premium, jednocześnie pamiętając, aby anulować go przed końcem. Po pomyślnej instalacji uruchom VPN-a i połącz się z argentyńskim serwerem.

Krok 3
Będąc połączonym(ą) z argentyńskim serwerem, odwiedź stronę redeem.microsoft.com i aktywuj kupiony klucz na Sekiro: Shadows Die Twice GOTY.

Krok 4
Wszystko gotowe. Możesz już wyłączyć VPN-a i cieszyć się z Sekiro: Shadows Die Twice GOTY za ok. 45 zł!

Sekiro: Shadows Die Twice to rewelacyjna gra, więc w tej cenie zdecydowanie warto ją kupić. Klucze wyprzedają się na pniu, dlatego nie warto odkładać zakupów na później.

PS. Elden Ring — inną grę From Software — również kupicie tanio z naszym poradnikiem.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.