Sekiro: Shadows Die Twice GOTY na Xboxa dostępne za ok. 32 zł!

Sekiro: Shadows Die Twice

Właśnie wystartowała bardzo ciekawa promocja na grę Sekiro: Shadows Die Twice GOTY. Wydanie na Xboxa można kupić za ok. 32 zł, co jest niezwykle atrakcyjną ceną. Aby nabyć hit From Software w podanej kwocie, kliknij w poniższy przycisk i postępuj zgodnie z instrukcją.

Sekiro: Shadows Die Twice to rewelacyjna gra, więc w tej cenie zdecydowanie warto ją kupić. Klucze wyprzedają się na pniu, dlatego nie warto odkładać zakupów na później. O takie promocje na Black Friday nic nie robiliśmy!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.