Słuchawki przewodowe Sennheiser EPOS H3 w promocji za 199 zł (taniej o 200 zł)

Sennheiser EPOS H3

W sklepie RTV EURO AGD znajdziemy świetną okazję na zakup przewodowych słuchawek. Model Sennheiser EPOS H3 jest teraz dostępny w cenie 199 zł przy użyciu kodu podanego w poniższym boxie. Promocja potrwa do 2 stycznia 2024 roku.

Kup Sennheiser EPOS H3

Specyfikacja słuchawek prezentuje się następująco:

  • Łączność: Przewodowe
  • Pasmo przenoszenia słuchawek: 10 ~ 30000 Hz
  • Impedancja słuchawek: 20 Ω
  • Czułość słuchawek: 124 dB
  • Budowa słuchawek: Nauszne, Zamknięte

Dostawa kurierem oraz do Paczkomatów InPost jest darmowa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.