Słuchawki przewodowe Sennheiser EPOS H3 dostępne w promocji za 209 zł (taniej o 190 zł)

Sennheiser EPOS H3

W sklepie RTV EURO AGD znajdziemy właśnie dobrą ofertę na przewodowe słuchawki. Model Sennheiser EPOS H3 jest teraz dostępny w cenie 209 zł przy użyciu kodu podanego w poniższym boxie. Promocja potrwa do 6 grudnia 2023, godz. 23:45 lub do wyczerpania puli kodów.

Kup Sennheiser EPOS H3

Specyfikacja słuchawek prezentuje się następująco:

  • Łączność: Przewodowe
  • Budowa słuchawek: Nauszne, Zamknięte
  • Pasmo przenoszenia słuchawek: 10 ~ 30000 Hz
  • Impedancja słuchawek: 20 Ω
  • Czułość słuchawek: 124 dB
  • Dodatkowe informacje: Regulowany, miękko wyściełany pałąk, Wymienne nauszniki, Możliwość wyciszania mikrofonu, Redukcja szumów otoczenia w mikrofonie, Elastyczne ramię mikrofonu, Metalowe zawiasy

Dostawa kurierem oraz do Paczkomatów InPost jest darmowa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Patrycja Pietrowska
Redaktorka działów Newsy & Promocje

Grami interesuje się od kiedy pamięta, jednak pisze o nich od niedawna. Nie faworyzuje żadnej z platform i chętnie poszerza horyzonty, jeśli chodzi o gatunki. Spędziła zdecydowanie zbyt wiele czasu w Apex Legends. Poza grami kolekcjonuje płyty z muzyką.

Liczba wpisów: 916 (w redakcji od 24.05.2023)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.