Sid Meier’s Civilization VI na PC dostępne już za 9,56 zł! Świetna strategia do zgarnięcia za grosze

Sid Meier's Civilization VI

W sklepie Instant Gaming wystartowała promocja na Sid Meier’s Civilization VI w wersji na PC do aktywowania na Steamie. Grę można obecnie kupić za 9,56 zł, czyli ok. 230 zł taniej w stosunku do ceny podstawowej. Jest to również kilka złotych taniej w stosunku do obecnej wyprzedaży na Steam. Zdecydowanie warto!

Kup Sid Meier’s Civilization VI (PC)

Brak prowizji za płatność kartą. Jeżeli szukacie solidnego tytułu poniżej dyszki, nie ma co się zastanawiać nad zakupem!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Eryk Tomaszek
Redaktor działów Artykuły & Promocje

Pasjonat trójwymiarowych gier platformowych i przygodowych. Od dziecka z padem w ręku, choć chętnie sięga też po klawiaturę i myszkę. Obecnie oprócz wirtualnych zmagań stawia pierwsze kroki w świecie informatyki. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.