Six Days in Fallujah na PC dostępne za 128,78 zł

Six Days in Fallujah

Six Days in Fallujah to gra, o której w ostatnim czasie jest naprawdę głośno. Tak się składa, że w sklepie Instant Gaming wystartowała teraz świetna promocja, w ramach której tytuł ten można nabyć na PC za jedyne 128,78 zł. Za te pieniądze zdecydowanie warto.

Kup Six Days in Fallujah

Brak prowizji za płatność. Klucz aktywuje się na Steamie.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.