Słuchawki Acer Predator Galea 311 Gaming dostępne za 159,99 zł (taniej o 70 zł)

Acer Predator Galea 311 Gaming

W sklepie Media Expert pojawiła się całkiem ciekawa promocja na słuchawki gamingowe od Acera. Model Predator Galea 311 Gaming można nabyć za 159,99 zł, czyli o 70 zł taniej względem ceny regularnej. Okazja zdaje się w sam raz dla każdego, kto szuka nowego zestawu słuchawkowego.

Kup Acer Predator Galea 311 Gaming

Dostawa do domu oraz Paczkomatu In Post jest całkowicie darmowa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.