Słuchawki bezprzewodowe Apple AirPods Pro 2.gen w promocji za 999 zł (270 zł taniej)

Słuchawki Apple AirPods Pro 2.gen

W sklepie Media Markt pojawiła się promocyjna oferta na bezprzewodowe słuchawki. Apple AirPods Pro 2.gen są teraz dostępne w cenie 999 zł przy użyciu kodu, który znajduje się w poniższym boxie. Słuchawki otrzymamy wraz z etui ładującym MagSafe. Promocja potrwa do 29 września 2023 do godz. 23:59 lub do wyczerpania zapasów.

Kup Słuchawki Apple AirPods Pro 2.gen

Dostawa kurierem oraz do paczkomatów InPost jest darmowa. Produkt można również odebrać bezpłatnie w stacjonarnych sklepach Media Markt.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.