Słuchawki bezprzewodowe Apple AirPods 2 z etui ładującym za 499 zł! Spora promocja

apple airpods 2

W sklepie Media Markt ruszyła świetna promocja na słuchawki bezprzewodowe Apple AirPods 2 z etui ładującym. Obecnie sprzęt można kupić za jedyne 499 zł, ale oferta jest ograniczona czasowo, więc jak zawsze radzimy nie zwlekać z zakupami.

Kup Apple AirPods 2 z etui ładującym

Dostawa kurierem i do Paczkomatów jest całkowicie darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych Media Markt. Słuchawki można też kupić nawet na 39 rat.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.