Słuchawki bezprzewodowe Baseus Encok WM01 w promocji za 59 zł (taniej o 41 zł)

Słuchawki bezprzewodowe Baseus Encok WM01

W RTV Euro AGD pojawiła się właśnie wyprzedaż słuchawek bezprzewodowych Baseus Encok WM01. Te kosztują tam teraz zaledwie 59 zł. Słuchawki dostępne w promocyjnej cenie w trzech opcjach kolorystycznych, pozostałe kosztują 99 zł.

Kup Słuchawki bezprzewodowe Baseus Encok WM01

Darmowa dostawa kurierem do domu lub do Paczkomatu inPost. Słuchawki można też odebrać w sklepie stacjonarnym RTV Euro AGD.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.