Słuchawki bezprzewodowe Bose QuietComfort SE  dostępne za 779 zł (taniej o 320 zł)

Bose QuietComfort SE

Sklep RTV Euro AGD przy okazji akcji „wietrzenia magazynów” oferuje bardzo ciekawą promocję na słuchawki bezprzewodowe wysokiej klasy. Bose QuietComfort SE można kupić już za 779 zł, czyli 320 zł taniej względem ceny katalogowej. Obniżka obowiązuje do 14 maja 2024 roku, jednak zainteresowani i tak powinni się śpieszyć.

Kup słuchawki bezprzewodowe Bose QuietComfort SE

Dostawa do domu jest całkowicie darmowa. Istnieje możliwość rozłożenia płatności na 20 rat 0%.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.