Słuchawki bezprzewodowe Roccat Syn Pro Air w promocji za 469 zł (taniej o 70 zł)

Roccat Syn Pro Air

W RTV Euro AGD można właśnie kupić taniej Roccat Syn Pro Air. Słuchawki kosztują teraz 469 zł. Cena z kodem obowiązuje do 31 października do godziny 23:45 lub do wyczerpania zapasów.

Kup Roccat Syn Pro Air

Dostawa słuchawek do domu lub wyznaczonego punktu odbioru jest darmowa. Ewentualnie można je też odebrać za darmo w sklepie stacjonarnym RTV Euro AGD.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.