Słuchawki bezprzewodowe Soundcore Q20i z ANC dostępne za 144 zł z wysyłką (51,50 zł taniej)

Soundcore Q20i

W RTV EURO AGD można obecnie kupić słuchawki bezprzewodowe Soundcore Q20i z ANC (aktywną redukcją szumów) za jedyne 144 zł z wysyłką. To całkiem spora obniżka względem ceny regularnej, bo wynosi aż 51,50 zł. Okazja trwa do 26 maja lub wyczerpania zapasów!

Kup Soundcore Q20i z ANC

Specyfikacja słuchawek jest następująca:

  • Łączność: bezprzewodowe z opcją kabla 3,5mm, Bluetooth
  • Budowa słuchawek: nauszne, zamknięte
  • Mikrofon: tak
  • Czas pracy na jednym ładowaniu: do 60h
  • Aktywna redukcja szumów (ANC): tak

Dostawa kurierem i do Paczkomatów jest zupełnie darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych RTV EURO AGD. W tej cenie to naprawdę dobre słuchawki – ktoś się skusi? Napiszcie w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.