Słuchawki bezprzewodowe SteelSeries Arctis 9X Xbox dostępne za 479 zł! Taniej o 300 zł

SteelSeries Arctis 9X Xbox

SteelSeries Arctis 9X Xbox to wysokiej jakości słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem dedykowane konsolom Xbox. Ich regularna cena wynosi 769 zł, ale dziś można je kupić o 300 zł taniej za jedyne 479 zł. Liczba sztuk w promocji jest ograniczona.

Kup SteelSeries Arctis 9X Xbox

Dostawa kurierem i do Paczkomatów jest całkowicie darmowa, odbiór osobisty w salonach stacjonarnych RTV EURO AGD również. Słuchawki można też kupić nawet na 20 odroczonych rat 0%.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.