Słuchawki Corsair HS65 Surround (PC, PlayStation, Xbox, Nintendo Switch) dostępne od 249 zł

Corsair HS65 Surround

Sklep RTV Euro AGD opublikował właśnie ciekawą promocję na słuchawki Corsair HS65 Surround w dwóch wariantach kolorystycznych. Ceny sprzętu zaczynają się już od 249 zł. Współpracuje on z komputerami i całą gamą konsol.

Kup Corsair HS65 Surround

Dostawa kurierem do domu lub do Paczkomatów inPost jest darmowa.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.