Słuchawki ENDORFY Viro Onyx White dostępne za 149 zł (taniej o 60 zł)

ENDORFY Viro Onyx

Sklep Media Expert przygotował całkiem ciekawą dla osób rozglądających się za zupełnie nowymi słuchawkami. Zestaw ENDORFY Viro Onyx w kolorze białym można nabyć za 149 zł, czyli 60 zł taniej względem ceny regularnej. Oferta obowiązuje do 4 lutego 2024 roku, więc radzimy się pośpieszyć.

Kup słuchawki ENDORFY Viro Onyx

Dostawa do domu oraz Paczkomatów jest całkowicie darmowa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.