Słuchawki HyperX Cloud Alpha S dostępne za 369 zł (taniej o 80 zł)

HyperX Cloud Alpha S

W sklepie Media Expert pojawiła się ciekawa promocja na porządnej jakości słuchawki gamingowe. HyperX Cloud Alpha S można nabyć już za 369 zł, czyli taniej o około 80 zł względem ceny katalogowej. Liczba przecenionych egzemplarzy jest ograniczona, więc radzimy się pośpieszyć!

Kup słuchawki HyperX Cloud Alpha S

Dostawa do domu oraz Paczkomatów In Post jest darmowa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.