Słuchawki Microsoft TLL-00002 w promocji za 319 zł (taniej o 80 zł)

Microsoft TLL-00002

Sklep Media Markt przygotował dla posiadaczy konsol Xbox wyjątkowo ciekawą promocję na jedno z akcesoriów sygnowane marką giganta z Redmond. Słuchawki Microsoft TLL-00002 dostępne są w okazyjnej cenie 319 zł. Jeśli więc ktoś zastanawia się nad nowym zestawem, to ten zdecydowanie warto wziąć pod uwagę.

Kup słuchawki Microsoft TLL-00002

Specyfikacja tego sprzętu prezentuje się następująco:

  • Rodzaj słuchawek: Bezprzewodowe
  • Regulacja głośności: Tak
  • Rodzaj transmisji bezprzewodowej: Bluetooth
  • Min. i maks. pasmo przenoszenia: od 20 do 20000 Hz
  • Konstrukcja: Nauszne

Dostawa do domu oraz odbiór osobisty w sklepie dostępne są bez żadnych opłat. Sklep Media Markt zapewnia o dostarczeniu produktu jeszcze przed Świętami.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.