Słuchawki nauszne Technics EAH-A800 w kolorze czarnym dostępne za 869 zł (możliwe 825,55 zł)

Słuchawki nauszne Technics EAH-A800

Sklep Media Expert przygotował dosyć intrygującą promocję dla każdego, kto zastanawia się nad zakupem wysokiej jakości słuchawek. Technics EAH-A800 w kolorze czarnym można nabyć za 869 zł, a więc 120 zł taniej względem ceny katalogowej. Przy płatności ratalnej istnieje opcja zbicia tej kwoty do 825,55 zł.

Kup słuchawki nauszne Technics EAH-A800

Dostawa do domu oraz Paczkomatów InPost jest całkowicie darmowa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.