Słuchawki przewodowe z mikrofonem HP Pavilion Gaming 600 dostępne za 89 zł

HP Pavilion Gaming 600

Sklep RTV Euro AGD wystartował ostatnio z ciekawą promocją na słuchawki HP Pavilion Gaming 600. Sprzęt kosztuje teraz 89 zł, co jest obniżką wynoszącą około 120 zł. Zainteresowani powinni się pospieszyć, bo w momencie pisania tego tekstu w magazynach sklepu pozostało zaledwie 37 sztuk słuchawek.

Kup HP Pavilion Gaming 600

Za dostawę słuchawek kurierem do domu lub do Paczkomatów inPost zapłacimy 9,90 zł. Rzecz jasna można je też odebrać za darmo w sklepach stacjonarnych RTV Euro AGD.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.