Słuchawki z mikrofonem Sennheiser GSP 500 dostępne za 199 zł (taniej o 320 zł)

Słuchawki Sennheiser GSP 500

Na Allegro pojawiła się ciekawa promocja na przewodowe słuchawki gamingowe z mikrofonem GSP 500 marki Sennheiser. Wspomniany model można obecnie kupić za jedyne 199 zł. Cena słuchawek jest bardzo okazyjna, zważywszy na to, że w innych polskich sklepach kosztują one 519 zł. Czas trwania promocji nie jest znany, ale w opisie sprzedawca zaznacza ograniczoną liczbę sprzętu — może się on więc wyprzedać w każdej chwili. Zainteresowanym nie radzimy zwlekać!

Kup Słuchawki z mikrofonem Sennheiser GSP 500

Wysyłka słuchawek do Paczkomatu kosztuje 9,99 zł, za dostawę kurierem do domu zapłacimy zaś 12,99 zł. Obie opcje wysyłki są darmowe dla posiadaczy pakietu Allegro Smart. Sklep oferuje również darmowy odbiór osobisty w placówce w Tychach.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.