Słuchawki Starfield dostępne za 599,99 zł

Starfield słuchawki

W Media Expert pojawiły się właśnie słuchawki inspirowane grą Starfield. Mówiąc konkretniej, jest to model TLL-00014, który sklep wycenił na 599,99 zł. Sprzęt jest kompatybilny z PC, Xboxem One i Xboxami Series X|S.

Kup Słuchawki Starfield

Dostawa kurierem do domu lub do paczkomatów inPost jest darmowa. Słuchawki można również odebrać w saslonie stacjonarnym Media Expert.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.