Słuchawki SteelSeries Arctis 1 w kolorze czarnym dostępne za 128,99 zł (taniej o 51 zł)

SteelSeries Arctis 1

W sklepie RTV Euro AGD dostępna jest całkiem ciekawa oferta na zakup popularnych i dobrze wykonanych słuchawek gamingowych. SteelSeries Arctis 1 w kolorze czarnym można kupić za 128,99 zł, czyli taniej o 51 zł względem ceny katalogowej. Promocja obowiązuje do 30 czerwca lub do wyczerpania zapasów, dlatego radzimy się śpieszyć.

Kup SteelSeries Arctis 1

Dostawa do domu jest całkowicie darmowa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.