Słuchawki SteelSeries Arctis Nova 1 w kolorze czarnym dostępne za 219 zł (taniej o 28 zł)

SteelSeries Arctis Nova 1

W sklepie RTV Euro AGD pojawiła się całkiem ciekawa promocja, w ramach której można wyłapać naprawdę dobre słuchawki w atrakcyjnej cenie. Popularne SteelSeries Arctis Nova 1 dostępne są za 219 zł. Oferta jest limitowana i na moment pisania tego tekstu dostępne jest 178 sztuk.

Kup słuchawki SteelSeries Arctis Nova 1

Dostawa do domu oraz Paczkomatów InPost jest całkowicie darmowa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.