Słuchawki TRUST GXT414 Zamak z mikrofonem dostępne za 49,99 zł (99 zł taniej)

Słuchawki TRUST GXT414 Zamak

W sklepie Media Expert wystartowała ciekawa promocja na słuchawki GXT414 Zamak marki Trust. Przy użyciu podanego w poniższym boxie kodu rabatowego, model ten można zakupić za 49,99 zł. Słuchawki wyposażone są we wbudowany mikrofon. Cena promocyjna obowiązuje do 14 września do godziny 23:59 lub do wyczerpania zapasów.

Kup Słuchawki TRUST GXT414 Zamak

Dostawa do Paczkomatu oraz kurierem do domu jest darmowa. Odbiór osobisty w wybranym sklepie stacjonarnym Media Expert również.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.