Słuchawki Xbox Stereo Headset dostępne od 185,63 zł

Xbox Stereo Headset

W Neonecie pojawiła się właśnie ciekawa promocja na oficjalne słuchawki Xboxa. Przewodowy wariant Xbox Stereo Headset kosztuje teraz zaledwie 185,63 zł. Oferta obowiązuje do 23 sierpnia do godziny 23:59 lub do wyczerpania zapasów.

Kup Xbox Stereo Headset

Dostawa słuchawek kurierem do domu lub do Paczkomatu inPost jest darmowa.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.