Słuchawki z mikrofonem SteelSeries Arctis 1 dostępne od 155 zł! Świetna okazja na niezły headset

SteelSeries Arctis 1 Xbox

W sklepie RTV EURO AGD pojawiły się bardzo fajne promocje na naprawdę niezły headset SteelSeries Arctis 1. Konkretne warianty można kupić już od 155 zł, czyli nawet o połowę taniej względem ceny regularnej. Co tu dużo mówić: warto!

Kup SteelSeries Arctis 1

Dostawa kurierem i do Paczkomatów jest zupełnie darmowa, odbiór osobisty w salonach stacjonarnych RTV EURO AGD również.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.