Smartfon Motorola G72 (128 GB, 120 Hz) w kolorze czarnym za 790 zł (taniej o 109 zł)

Motorola G72

Sklep RTV Euro AGD przygotował ciekawą promocję na porządny i przede wszystkim niedrogi smartfon. Telefon Motorola G72 w wersji ze 128 GB pamięci i ekranem 120 Hz dostępny jest za 790 zł. Biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny, można stwierdzić, że jest to wyjątkowo dobra okazja.

Kup Motorola G72 128 GB

Dostawa do domu w przypadku sklepu RTV Euro AGD jest całkowicie darmowa. Istnieje możliwość rozłożenia tego zakupu na 40 rat po 19,75 zł.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.