Smartfony Apple iPhone 14 Pro przecenione – ceny zaczynają się już od 5739 zł

Apple iPhone 14 Pro

W polskim oddziale Amazona ruszyła promocja na różne warianty smartfona iPhone 14 Pro. Najtańszy wariant tego telefonu od Apple został przeceniony o 14% i kosztuje teraz 5739 zł. Zainteresowanym tą ofertą radzimy się spieszyć!

Kup Apple iPhone 14 Pro

iPhone 14 Pro z pewnością zainteresuje fanów mobilnego grania – sami wybraliśmy go niedawno jednym z najlepszych telefonów gamingowych. Jeżeli nie chcecie wydawać tak dużych środków na smartfona, zestawienie to zawiera również tańsze modele, które umożliwią rozgrywkę na zadowalającym poziomie.

W przypadku powyższej oferty dostawa kurierem do domu lub do Paczkomatów inPost jest darmowa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2370 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.