Sniper Elite 4 na PC dostępny za 16,21 zł!

Sniper-Elite-4

W Instant Gaming pojawiła się właśnie promocja na Sniper Elite 4. Na jej mocy można kupić wersję gry na Steama za jedyne 16,21 zł. Zainteresowani powinni się więc pospieszyć, bo cena ta jest wysoce korzystna!

Kup Sniper Elite 4

Do zakupu należy jeszcze doliczyć podatek VAT w wysokości 23% (ok. 4 zł).

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.