Głośnik Sonos Era 100 dostępny w promocji za 999 zł (możliwe 949,05 zł)

Sonos Era 100

W sklepie RTV Euro AGD wystartowała promocja na Sonos Era 100. Głośnik w wersji czarnej lub białej można obecnie kupić za 999 zł, czyli aż 350 zł taniej w stosunku do ceny podstawowej. Cena z kodem obowiązuje do 02.04.2024 r. do godziny 23:45 lub do wyczerpania zapasów.

Płatność można rozłożyć na raty 0%. Pierwszą ratę otrzymamy gratis jako zwrot do banku, co obniża cenę do 949,05 zł.

Kup Sonos Era 100

Specyfikacja techniczna prezentuje się następująco:

  • Złącza: 1 × USB-C, 1 × wejście minijack 3,5 mm
  • Łączność: bezprzewodowa (Wi-Fi 6, Bluetooth 5.0, Apple AirPlay)
  • Dodatkowe informacje: dedykowana aplikacja mobilna, sterowanie głosowe, radio, wsparcie asystentów głosowych, regulacja tonów niskich i wysokich, wbudowany mikrofon, dotykowy panel sterowania
  • Waga: 2 kg

Darmowa dostawa kurierem do domu, punktu odbioru lub automatu paczkowego. Sprzęt można również odebrać w wybranym salonie RTV Euro AGD.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.