Kontrolery Sony DualSense w różnych kolorach od 219 zł! Świetna promocja z okazji Black Week

kontrolery sony dualsense

Z okazji Black Week, sklep EURO RTV AGD obniżył ceny bezprzewodowych kontrolerów Sony DualSense. Pady do konsoli PlayStation 5 dostępne są już od 219 zł. Promocją objęta jest większość wariantów kolorystycznych. W ofercie znajdziemy także dwa kolory z kolekcji Wnętrze Ziemi – volcanic red oraz cobalt blue.

Kup kontrolery Sony DualSense

Dostawa kurierem oraz do Paczkomatów InPost jest darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w stacjonarnych sklepach RTV EURO AGD.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.