Promocja na słuchawki Sony INZONE! Bezprzewodowy model H5 dostępny w cenie 549 zł (możliwe 512,40 zł)

sony inzone h3 h5

W polskich sklepach przeceniono słuchawki od Sony. W ofertach znajdziemy modele przewodowe Sony INZONE H3 w cenie 229 zł oraz bezprzewodowe Sony INZONE H5 za 549 zł. Warto pamiętać, że przy zakupie modelu H5 w sklepie EURO RTV AGD na raty 0% cena obniży się do 512,40 zł. Sklep oferuje bowiem dwie raty gratis.

Kup Słuchawki przewodowe Sony INZONE H3

Kup Słuchawki bezprzewodowe Sony INZONE H5

Dostawa kurierem oraz do Paczkomatów InPost jest darmowa. Promocje potrwają do 30 listopada, zarówno w sklepie Media Expert, jak i EURO RTV AGD.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.