Słuchawki bezprzewodowe Sony INZONE H5 w promocji za 399 zł (taniej o 100 zł)

Sony INZONE H5

W sklepie RTV EURO AGD pojawiła się dobra promocja na bezprzewodowe słuchawki. Model Sony INZONE H5 w kolorze czarnym i białym dorwiemy w cenie 399 zł przy użyciu kodu podanego w poniższym boxie. Zakup można rozłożyć na raty 0% – wówczas cena spada do 372,40 zł.

Kup Sony INZONE H5

Specyfikacja słuchawek prezentuje się następująco:

  • Typ: bezprzewodowe – 2,4GHz, nauszne, zamknięte
  • Pasuje do: PC/laptop, PlayStation 5, PlayStation 4, tablet/smartfon
  • Typ podłączenia: radiowe 2,4 GHz / jack 3,5 mm
  • Pasmo przenoszenia: 5 Hz – 20 kHz

Dostawa kurierem oraz do Paczkomatów InPost jest darmowa. Oferta potrwa do 15 grudnia 2023 roku, do godziny 17:45.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.