Słuchawki bezprzewodowe Sony INZONE H5 dostępne za 399 zł! Świetna promocja na Days of Play 2024

Sony INZONE H5

Dzisiaj ruszyły promocje z okazji Days of Play 2024, a wśród nich znalazła się rewelacyjna oferta na słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem Sony INZONE H5. Ceniony headset dedykowany PlayStation 5 można aktualnie kupić za 399 zł, co jest sporą obniżką względem ceny regularnej. Zainteresowanym radzimy się spieszyć!

Kup Sony INZONE H5

Darmowa dostawa kurierem i do Paczkomatów, odbiór osobisty w salonach stacjonarnych RTV EURO AGD również.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.