Głośnik bezprzewodowy Sony SRS-XG500 dostępny w promocji za 649 zł (możliwe 605,64 zł)

Sony SRS-XG500

W sklepie Media Expert wystartowała promocja na Sony SRS-XG500. Głośnik można obecnie kupić za 649 zł, czyli aż 350 zł taniej w stosunku do ceny podstawowej. Cena z kodem obowiązuje do 26.03.2024 r. do godziny 23:59 lub do wyczerpania zapasów.

Płatność można rozłożyć na raty 0%, a dzięki promocji polegającej na zwrocie dwóch rat do banku cena finalna wyniesie 605,64 zł.

Kup Sony SRS-XG500

Specyfikacja techniczna prezentuje się następująco:

  • Złącza: 2 × USB, 1 × wejście minijack 3,5 mm, 1 × wejście jack 6,3 mm
  • Łączność: bezprzewodowa (Bluetooth)
  • Czas pracy na baterii: do 30 godzin
  • Dodatkowe informacje: kodeki (SBC, AAC i LDAC), certyfikat IP66, uchwyt do przenoszenia, możliwość ładowania urządzeń przenośnych, podświetlenie, Party Connect, dedykowana aplikacja mobilna
  • Waga: 5,6 kg

Darmowa dostawa kurierem do domu lub Paczkomatu InPost. Sprzęt można również odebrać w wybranym salonie Media Expert.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.