Soundbar Yamaha SR-C30A na promocji za 499 zł (taniej o 500 zł)

Yamaha SR-C30A

Sklep Media Expert przygotował dla wszystkich fanów dobrego brzmienia świetną promocję na soundbar. Sprzęt Yamaha SR-C30A jest bowiem dostępny za 499 zł. Oferta kończy się jutro, dlatego, jeśli szukacie akurat takiego akcesorium, to radzimy się śpieszyć.

Kup Soundbar Yamaha SR-C30A

Specyfikacja tego soundbara prezentuje się następująco:

  • Moc całkowita [W]: 90
  • Typ subwoofera: bezprzewodowy
  • Dekodery dźwięku: Dolby Audio, Dolby Digital, Dolby Pro Logic II
  • Łączność bezprzewodowa: Tak/Bluetooth
  • Ilość wejść audio: 1

Dostawa do domu oraz Paczkomatu InPost jest całkowicie darmowa. Przy zakupie można zdecydować się na dodatkową usługę montażu za 49,99 zł.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.