South Park Bundle na Xboxy za 25 zł! Zgarnij dwie genialne gry aż… 265 zł taniej

South Park Bundle

W dwóch znanych sklepach z kluczami pojawiła się fenomenalna okazja na South Park Bundle. Zestaw dwóch gier zawierający tytuły „The Stick of Truth” oraz „The Fractured But Whole” w wydaniu na Xboxy (Xbox One, Xbox Series X|S) można obecnie kupić za ok. 25 zł, co jest ceną niższą o 265 zł względem tej w Xbox Store. Aby dokonać zakupu za tak niewielkie pieniądze, czytaj dalej.

South Park Bundle tanio na konsole Xbox One i Xbox Series X|S – gra już od 25 zł

South Park Bundle to świetna szansa, aby przeżyć niezapomniane przygody w uniwersum tego serialu. W tej cenie zdecydowanie warto ją kupić! Klucze znikają dość szybko, dlatego nie warto odkładać zakupów na później.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.