Klawiatura mechaniczna SPC Gear GK650K w promocji za 189 zł (taniej o 50 zł)

SPC Gear GK650K Kailh Brown

W sklepie EURO RTV AGD znajdziemy właśnie interesującą ofertę na klawiaturę mechaniczną. SPC Gear GK650K Omnis RGB Onyx White Pudding Edition – Kailh Brown jest teraz dostępna w cenie 189 zł przy użyciu kodu podanego w poniższym boxie. Promocja potrwa do 3 listopada 2023 do godziny 23:45.

Kup SPC Gear GK650K Kailh Brown

Specyfikacja klawiatury prezentuje się następująco:

  • Typ: mechaniczna
  • Typ podłączenia: USB, przewodowa
  • Przełączniki dla graczy: Kailh Brown
  • Podświetlenie klawiszy: tak

Dostawa kurierem oraz do Paczkomatów InPost jest darmowa.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.