Sposoby na jeszcze tańszy PS Plus z okazji Days of Play 2024! Kup rok subskrypcji już od 200 zł

ps plus days of play 2024 jeszcze taniej

29 maja ruszyły promocje z okazji Days of Play, w tym oficjalna zniżka na PS Plus w wysokości nawet 30%. Okazuje się jednak, że w sprytny sposób na subskrypcjach PlayStation można zaoszczędzić jeszcze więcej. Trzeba tylko wykorzystać doładowania do PS Store, co krok po kroku objaśniamy w dalszej części niniejszego wpisu.

Zainteresowany(a)? Czytaj dalej, wybierając nagłówek z subskrypcją, która Cię interesuje – opisaliśmy sposoby na tańszy PS Plus Essential, Extra oraz Premium. Wg zapewnień Sony odnośnie Days of Play, sposoby zadziałają u Wszystkich – u nowych, obecnych i powracających użytkowników.

Jak to wszystko działa? Ano bardzo prosto: łącząc obniżkę na PS Plus z oferty Days of Play z wykorzystaniem kart podarunkowych z zewnętrznych sklepów, które są sprzedawane taniej, niż wynosi ich nominalna wartość – np. 100 zł do PS Store można kupić za ok. 85 zł.

12 miesięcy PS Plus Essential za ok. 200 zł

Aby poznać sposób na jeszcze tańszy zakup PS Plus Essential dzięki Days of Play & kartom podarunkowym, kliknij w poniższy przycisk.

12 miesięcy PS Plus Extra za ok. 330 zł

Aby poznać sposób na jeszcze tańszy zakup PS Plus Extra dzięki Days of Play & kartom podarunkowym, kliknij w poniższy przycisk.

Finalnie za wszystko zapłacisz ok. 340 zł, ale zostanie Ci 10 zł reszty na zakupy w PS Store – sam roczny PS Plus Extra wyjdzie zatem ok. 330 zł.

12 miesięcy PS Plus Premium za ok. 375 zł

Aby poznać sposób na jeszcze tańszy zakup PS Plus Premium dzięki Days of Play & kartom podarunkowym, kliknij w poniższy przycisk.

Promocje na PS Plus z okazji Days of Play kończą się 12 czerwca, dlatego niniejszy poradnik na jeszcze tańszy PS Plus pozostaje aktualny tylko do tej daty.

Co tu dużo mówić: zainteresowanym radzimy się spieszyć i to nie tylko z powodu czasu trwania Days of Play, a także samej dostępności ofert na karty podarunkowe do PS Store. A mając na uwadze poprzednie edycje Days of play, te wyprzedadzą się bardzo szybko!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.