Stacja dokująca Venom VS2871 do padów Xbox Series X|S + akumulatory dostępne za 128,99 zł (taniej o 20 zł)

Stacja dokująca Venom vs2871

W sklepie Media Expert pojawiła się okazja, która powinna zainteresować wszystkich posiadaczy konsol Xbox Series X|S, którzy nie przepadają za klasycznymi bateriami w padach. Stacja dokująca Venom VS2871 oraz dwa akumulatory dostępne są bowiem za 128,99 zł. Zainteresowanym radzimy się pośpieszyć.

Kup stacja dokująca Venom VS2871

Dostawa do domu przy zakupie w sklepie Media Expert jest całkowicie darmowa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.