Star Wars Jedi Survivor w pudełkowym wydaniu na PC i konsole dostępne już od 149 zł

star wars jedi survivor ps5 pc xbox series x

W sklepie Media Expert pojawiła się promocja na Star Wars Jedi Survivor. Pudełkowe wydanie gry jest teraz dostępne w cenie 149 zł w wersji na PC oraz 189 zł w wersji na konsole PS5 i Xbox Series X. To świetna okazja, aby nadrobić przygody Cala Kestisa.

Kup Star Wars Jedi Survivor

Dostawa kurierem oraz do paczkomatów InPost jest darmowa. Grę można również odebrać bezpłatnie w sklepie Media Expert.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.