Star Wars: Knights of the Old Republic 2 na PC dostępne za 4,62 zł (ponad 40 zł taniej)

Star Wars Knights of the Old Republic 2

W sklepie Instant Gaming znaleźć można świetną ofertę na Star Wars: Knights of the Old Republic 2 w wersji na PC (Steam). Grę można obecnie kupić za 4,62 zł, czyli ponad 40 zł taniej w stosunku do ceny podstawowej. Możliwa płatność kodem BLIK.

Kup Star Wars: Knights of the Old Republic 2 (PC, Steam)

Brak prowizji za płatność.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.