Star Wars: Knights of the Old Republic na PC dostępne za 4,90 zł! Kosmiczny RPG dostępny za grosze

Star Wars Knights of the Old Republic

W sklepie Instant Gaming wystartowała promocja na Star Wars: Knights of the Old Republic. Grę w wydaniu na Steam można obecnie kupić za 4,90 zł, czyli niemal 10 razy taniej w stosunku do ceny podstawowej. Warto więc rzucić paroma groszami i ograć znany i lubiany hit sprzed lat. Dla fanów uniwersum pozycja obowiązkowa!

Kup Star Wars: Knights of the Old Republic (PC, Steam)

Brak prowizji za płatność kartą.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Eryk Tomaszek
Redaktor działów Artykuły & Promocje

Pasjonat trójwymiarowych gier platformowych i przygodowych. Od dziecka z padem w ręku, choć chętnie sięga też po klawiaturę i myszkę. Obecnie oprócz wirtualnych zmagań stawia pierwsze kroki w świecie informatyki. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.