Star Wars Knights of the Old Republic na PC dostępny za 5,72 zł! Kultowy RPG w rewelacyjnej cenie

Star Wars Knights of the Old Republic

W sklepie Instant Gaming pojawiła się wyjątkowo ciekawa oferta, w ramach której za śmiesznie niskie pieniądze można wyrwać rewelacyjnego RPG-a. Star Wars Knights of the Old Republic dostępne jest bowiem za zaledwie 5,72 zł. Jest to jedna z tych ofert obok której ciężko jest przejść obojętnie.

Kup Star Wars Knights of the Old Republic

Brak prowizji za płatność kartą.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.