Preorder edycji kolekcjonerskiej Starfield dostępny za 1599 zł

Starfield edycja kolekcjonerska

W Media Expert pojawiła się właśnie oferta na edycję kolekcjonerską Starfield. Wyceniono ją na 1599 zł, co może wydawać się wysoką ceną, ale pamiętajmy o „wypasionym” zestawie, który stanowi całość. W środku znajdziemy bowiem m.in. inspirowany grą zegarek.

Kup edycję kolekcjonerską Starfield

Dostawa kurierem do domu lub do Paczkomatów inPost jest darmowa. Przewidywany termin startu wysyłek to 1 września 2023 roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.