Starfield na PC i Xboxy Series X|S dostępny w promocji od 235 zł

Starfield

Premiera Starfield tuż tuż, a tymczasem grę można dorwać taniej w Instant Gaming. Zapłacimy tam zaledwie 235 zł za podstawkę na PC. Ta dołączy co prawda do biblioteki Xbox Game Pass, ale na wyprzedaży jest też edycja Digital Premium, która uprawni nas do wcześniejszego rozpoczęcia zabawy.

Kup Starfield

Co warte wspomnienia, Instant Gaming zwraca różnicę w cenie standardowej edycji gry na PC w przypadku, gdyby ta spadła przed jej wydaniem. Brak jakichkolwiek prowizji za płatność.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.