Starfield na PC i Xboxy w promocji od 240 zł (taniej nawet o 100 zł)

Starfield

Najnowszy hit Bethesdy, w którym możemy przenieść się w odległe galaktyki, jest obecnie dostępny w promocji na Instant Gaming. Za standardową edycję gry na PC (Steam) zapłacimy jedynie 240,24 zł, a za wersję Digital Premium Edition – 356,27 zł.

Starfield na Xbox Series X|S z kolei dostępny jest za 290,49 zł (wersja standardowa) lub 365,41 zł (Digital Premium Edition).

Kup Starfield

Brak jakichkolwiek prowizji za płatność.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.