Steelrising na Steam dostępne za 6,02 zł. Ciekawa gra z 2022 roku dostępna w wyjątkowej cenie

Steelrising

W sklepie Instant Gaming można trafić na wiele ciekawych gier w naprawdę niskich cenach, którym zdecydowanie warto dać szansę. Takim przykładem jest Steelrising, które na owej stronie kosztuje 6,02 zł, czyli 97% taniej względem normalnej wyceny. Ciężko przejść obojętnie wobec takiej okazji, zwłaszcza jeśli gustujemy w takich produkcjach.

Kup Steelrising na Steam

Brak prowizji przy płatności kartą.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.