Myszka bezprzewodowa SteelSeries Aerox 9 w promocji za 399 zł (taniej o 200 zł)

STEELSERIES Aerox 9

Zainteresowani zakupem myszki bezprzewodowej powinni zwrócić uwagę na ofertę sklepu Media Expert. Znajdziemy tam bowiem model SteelSeries Aerox 9 w świetnej cenie – przy użyciu kodu podanego w poniższym boxie zapłacimy 399 zł. Promocja obowiązuje do 31 grudnia 2023.

Kup SteelSeries Aerox 9

Specyfikacja myszki prezentuje się następująco:

  • Typ myszy: Optyczna
  • Rozdzielczość: 18 000 dpi
  • Komunikacja z komputerem: Bezprzewodowa
  • Interfejs: 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C
  • Dla graczy: Tak

Dostawa kurierem i do Paczkomatów InPost jest darmowa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.